Ile kosztuje hotel dla psów?

Pytanie o koszty to pierwsze pytanie, które pada, gdy opiekunowie zaczynają szukać odpowiedniego miejsca dla swojego psa. Musisz wiedzieć, że cena za dobę pobytu zależy od rodzaju hotelu, który wybierzesz, oferowanych w nim warunków oraz w wielu przypadkach od wielkości psa. 

Profesjonalny, domowy i nieprzeładowany (!) hotel dla psów o wyższym standardzie kosztuje od 90 do 180 zł za dobę. Rozpiętość jest więc spora. Opieka indywidualna, dla klientów VIP, dla psów po przejściach, niepełnosprawnych, czy przewlekle chorych, które wymagają dodatkowej troski może wahać się w przedziale od 130 zł do nawet 200 zł za dobę. Opieka w domu klienta to często kwoty rzędu 250-400 zł za dobę. 

Najtaniej jest w hotelach wyposażonych w boksy wewnętrze oraz kojce, które oferują zwykle ceny do 120 zł/doba i są często oddalone ponad 50 km od większych ośrodków miejskich.

W Doggitonie – w przeciwieństwie do wielu miejsc, na które trafisz – ceny określamy nie we dług rozmiaru psa, a jego charakteru. Niekiedy duży, starszy pies jest o wiele łatwiejszy w codziennej opiece niż strachliwy maluch. Staramy się uczciwie oceniać psy i uważany, że ich gabaryty są sprawą drugorzędną. Nie interesują nas też kwestie ras, a tylko temperamentu i stosunku do człowieka. Jeszcze żaden amstaff nas nie ugryzł, czego nie możemy powiedzieć o mikropieskach 😉

Ceny w Doggitonie podyktowane są również sposobem naszej opieki. My po prostu spędzamy z naszymi gośćmi czas w domu, a nie tylko na spacerach czy w ogrodzie. Mamy możliwość (i zazwyczaj z niej korzystamy) separowania własnego stadka, dzięki temu Twój podopieczny ma możliwość być z nami sam na sam nie tylko na górze w gabinecie (który jest u nas pokojem dziennym psów), ale także w trakcie gotowania, spożywania posiłków, sprzątania, czyli wszystkich codziennych czynności, które psy tak dobrze znają.

W końcu nic nie niweluje stresu lepiej niż małe żulowanko w kuchni i spadający od czasu do czasu kąsek z okolic blatu 😉

Dla chętnych oferujemy też za dodatkową opłatą wspólne spanie i wielu naszych klientów kocha tę opcję. 

Jeśli czujesz, że właśnie takiej opieki potrzebuje Twój przyjaciel – wpadaj do nas! 🙂 Ale najpierw zacznij od cennika 😉