A więc czas na wyjazd?

I już czujesz zdenerwowanie, prawda? Z kim zostawić swojego futrzastego przyjaciela? Komu zaufać? Kto zrozumie? Kto będzie odpowiedzialny? Kto go nie zgubi, poda leki, nie wywoła alergii pokarmowej, nie narazi na stres? Jaki hotel dla psów będzie odpowiedni? Te pytania z pewnością kołaczą się w Twojej głowie.

W końcu to Twój “dzieciak” i chcesz, aby było mu jak najlepiej. A przy okazji, chcesz zasnąć na tych wakacjach. Oderwać się. Nie martwić.

Pocieszę Cię – w Doggiton jesteśmy w te klocki naprawdę dobrzy. Po prostu wiemy czego potrzebują zwierzaki na koloniach. Przede wszystkim poczucia bezpieczeństwa, wsparcia i wyrozumiałości. 

Jak działamy?

Tworzymy domowy pensjonat dla czterech łap. To nasz prywatny dom i psia rodzina. Stawiamy na indywidualne podejście i fantastycznie niwelujemy stresy. Przez tysiące godzin pracy z bezdomniakami opatentowaliśmy własne metody przyjmowania psów na pokład. Staramy się robić to tak, aby zmiana była jak najmniej obciążająca, a pobyt u nas przyjemny i radosny.

Oferujemy Ci 10 lat naszego doświadczenia w opiece nad psami po przejściach. To bezcenna wiedza, której nie zdobędzie się na żadnym kursie. Przez nasz dom ku lepszemu życiu przewinęło się blisko 50 bezdomniaków i wielu gości.

U nas nie ma boksów, hałasu i hordy klientów – Twój pies mieszka z nami, ma swoje miejsce, uczestniczy w codziennym życiu, pomaga gotować, zasypia przy kominku, kopie dołki w ogródku, spaceruje pod okiem osób dbających o jego bezpieczeństwo. Nie wciskamy go w trudne sytuacje – nie chce kontaktu z psami, głaskania, nagabywania? Luzik, nic nie musi. U nas jest na wakacjach premium, a nie na karnych koloniach.

Płacisz nam za indywidualne podejście.

Co oferujemy?

Do dyspozycji Twojego podopiecznego oddajemy:

🌳 nasz dom
🌳 ogród
🌳 werandę
🌳 przestrzeń
🌳 spokój i wsparcie
🌳 rytuały i swój czas
🌳 uważną analizę potrzeb
🌳 dla indywidualistów – duży, jasny pokój do odpoczynku (na piętrze)
🌳 niekomercyjne podejście – pracujemy z ludźmi i psami, których lubimy – mamy inne źródła dochodu, więc możemy stawiać na harmonię i jakość ❤️

Czego unikamy jak ognia?

Dbamy, aby w trakcie pobytu wszystko odbywało się:

🍄 bez hałasu
🍄 bez stresu
🍄 bez nacisku
🍄 bez przymusowej socjalizacji
🍄 bez tłoku
🍄 bez lekkomyślności!
🍄 bez schematycznego podejścia.

 

Gdzie jesteśmy i kogo przyjmujemy?

Znajdziesz nas w Książenicach – 34 km od Warszawy Centralnej | 10 km od Nadarzyna | 7 km od Podkowy Leśnej | 7 km od Grodziska Maz.

W naszym hotelu dla psów preferujemy paszcze łagodne wobec pobratymców, ale mamy też opcję dla indywidualistów: jasną, przytulną sypialnię z posłaniem i sofą do wyboru; wymiennie z narożnikiem w gabinecie – bo pracujemy razem! Stawiamy przede wszystkim na czas spędzany indywidualnie z nami, opiekunami.

Przyjmujemy psy z kompletem szczepień i profilaktyką antypasożytniczą, bez lęku separacyjnego i wokalizowania (mamy sąsiadów), nauczone czystości. Zgagi niszczące obowiązkowo z kennelami. To nasza chata chcemy, żeby przetrwała do emerytury.

*Opieka nad psami z lękiem separacyjnym jest możliwa w niskim sezonie poza świątecznym (np. październik, listopad, marzec) – po wcześniejszym ustaleniu naszej dyspozycyjności. Zdarzało nam się z psem chodzić nawet do łazienki, więc wiecie…

Inne zwierzęta? 

Dawaj znać, nie tylko z piesami nam po drodze. Lubimy też kotowate, gryzonie i ptaszyska 🙂